Whatsapp hattımız : 0532 726 80 08Ücretsiz Kargo
Hakkımızda | Cekuonline Telefon Kılıfı ve Aksesuar

Hakkımızda

Cekuonline olarak 2013 senesinde hizmet vermeye başladık. Kısa zamanda stoklarımızın %80’i kendi ithalatımız ve üretimimiz olan ürünler ile şekillendi. 2015 senesinde de butik bir tesis kurarak kişiye özel ürünler üretmeye ve tasarlamaya başladık. Özellikle kişiye özel tasarımlar ile sektörde sosyal medya fenomenleri ve sanal mağazalara ürün tedariği sağlamaktayız. Bugün itibariyle sektörünen güçlü ve en taklit edilen kuruluşuyuz.

Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimiz ile birebir ilgilenmekten zevk duyuyoruz. Ortalama 800.000’den fazla farklı tasarım ile sizlere bir çok alternatif sunuyoruz. Her haftada ortalama 300 ürün stoklarımıza giriyor. Cekuonline.com ’da En yeni, en güncel cihazların aksesuarlarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamını ücretsiz kargo ile gönderiyoruz. Aynı zamanda her cebe hitap eden bir fiyat politikası ile hizmet veriyoruz.

Mobil cihazınızı hemen tanıyan ve ona göre aksesuarlara öncelik veren bir sistem geliştirdik. Mobilden alışverişi hem çok daha sade yaptık hem de sizlere de daha kolay bir alışveriş deneyimi sunduk.

Ayrıca sizlerde kendinize yeni bir iş ya da ek kazanç sağlamak isterseniz, bayimiz olabilirsiniz.

Alanında uzman grafiker, paketleme takımı ve müşteri hizmetleri ile dilediğiniz gibi bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Cekuonline.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.