Whatsapp hattımız : 0532 726 80 08Ücretsiz Kargo
iPhone XR Ekran Koruyucular | Cekuonline Telefon Kılıfı ve Aksesuar

iPhone XR Ekran Koruyucular

Cep Telefonları günden güne kendilerini geliştirerek, bizleri her gün yeni bir teknolojiye itiyor. Kullandığımız telefonları sadece alo demek için değil, oyun oynamak, fotoğraf çekmek veya maillerimizi kontrol etmek için kullanır olduk. Her saat diliminde elimizden düşürmüyoruz. Tam anlamıyla hayatımızın en vazgeçilmez eşyası olmuş konumunda. Günün her saati her anımızda kullanabildiğimiz bu elektronik aletler için cep telefonu aksesuar seçeneklerine ihtiyaç duyulmaktadır. Cekuonline.com, tam da burada devreye giriyor. Sadece düz telefon aksesuarları değil, aynı zamanda tamamen sizlere özel telefon kılıfları ve diğer aksesuarları da üretiyoruz.

iPhone XR Uyumlu Ekran Koruyucular Günümüzde telefon kılıfı kadar önemli bir diğer aksesuar ise ekran koruyuculardır. Ekran koruyucular da kendi içinde birkaç maddeye ayrılır. Normal temperli cam, nano glass esnek cam, fiber tam kaplayan renkli cam ve 5D – 6D Tam Kaplayan sert cam gibi çeşitlerimiz vardır. 2014 ve sonrasında çıkan kavisli geniş ekrana sahip cihazlar için genellikle nano glass cam önerilmektedir. Ekran koruyucu uygulama esnasında dikkat edilmesi gerekir. Cihaz ekran yüzeyinde toz, kir kalmaması gerekir. Ekran koruyucuların asıl amacı, darbe anında kırılmaz cam’ın kırılmaması değil, tam aksine kendini imha etmesidir. Alınan darbe ile kırılan ekran koruyucu görevini yerine getirmiş olur. Ekranınızın kırılmamasından çok daha iyi bir seçenektir. Ekran koruyucu filmler özellikle geniş ekrana sahip akıllı cihazlar için gerekli olarak görülmektedir. Dokunmatik ekran özelliği bulunması nedeni ile cihazların ekranlarının çizilmemesi gerekir. Bunu sağlamak için de ekranlara uygun filmlerin çekilmesi tavsiye edilir. Kalınlıklarına ve özelliklerine göre ekranın çarpma gibi durumlarda kırılmasını da engelleyecektir. iPhone XR ekran için film seçimi yaparken sorunsuz kullanım için tam uyumlu modellerin seçilmesi ve doğru şekilde uygulanması gerekir.

için, Powerbank (Taşınabilir şarj cihazı), kulaklık, telefon tutucu, popsocket veya kişiye özel kategorisinde beğeneceğiz bir isimli ve resimli kılıf ile kombin yapabilirsiniz.


iPhone XR Ekran Koruyucular