Whatsapp hattımız : 0532 726 80 08Ücretsiz Kargo
Xiaomi Mi Max 3 Kılıflar | Cekuonline Telefon Kılıfı ve Aksesuar

Xiaomi Mi Max 3 Kılıflar

Cep Telefonları günden güne kendilerini geliştirerek, bizleri her gün yeni bir teknolojiye itiyor. Kullandığımız telefonları sadece alo demek için değil, oyun oynamak, fotoğraf çekmek veya maillerimizi kontrol etmek için kullanır olduk. Her saat diliminde elimizden düşürmüyoruz. Tam anlamıyla hayatımızın en vazgeçilmez eşyası olmuş konumunda. Günün her saati her anımızda kullanabildiğimiz bu elektronik aletler için cep telefonu aksesuar seçeneklerine ihtiyaç duyulmaktadır. Cekuonline.com, tam da burada devreye giriyor. Sadece düz telefon aksesuarları değil, aynı zamanda tamamen sizlere özel telefon kılıfları ve diğer aksesuarları da üretiyoruz.

Xiaomi Mi Max 3 Telefon Kılıfları
Cep telefonu aksesuarı denince aklımıza ilk gelen telefon kılıflarıdır. Telefon kılıflarının asıl amacı cihazınızı toz ve kirden korumak olsa da artık günümüzde tasarımı ile de ön plana çıkıyor. Özellikle akıllı cihazlar gün geçtikçe daha fazla değer kazanıyor ve daha da hassaslaşıyorlar. Telefon kılıfı kullanarak hem cihazınızı korursunuz hem de günümüzdeki tüm kavisli ekrana sahip cihazlar için sağlam ekran koruyucu (Temperli Cam) ile durumu garantiye alabilirsiniz. Cihazınızın kırılması, çizilmesi gibi durumların yaşanmaması için özellikle, telefon kılıfı ve ekran koruyucusu kullanmanız çok önemlidir.
Cekuonline.com olarak tedarikçilerimizden aldığımız ve satışa sunduğumuz telefon kılıfları dışında, yurtdışından ithal tam korumalı kılıflarımız da mevcut. Ama asıl amacımız kişiselleştirdiğimiz ürünler ile fark yaratmak. Sizlerin hem sağlam bir aksesuar’a hem de sadece size özel bir tasarıma sahip olmanızı sağlıyoruz. Xiaomi Mi Max 3 kılıf için en çok tercih edilen çeşitleri; anti shock kenar korumalı kapak, 360 derece kaplayan kapak, desenli silikon kılıf, karbon tasarımlı silikon kılıflar ve armor kasalı sert silikon kılıflardır.
Mermer, Ametist, Doğa, Orman, Atatürk, Film Yıldızları, Retro, Vintage, İskelet ve Aşk şerisi gibi birçok tasarım temamız var.. Xiaomi Mi Max 3 için sizin tercihiniz hangisi?

için, Powerbank (Taşınabilir şarj cihazı), kulaklık, telefon tutucu, popsocket veya kişiye özel kategorisinde beğeneceğiz bir isimli ve resimli kılıf ile kombin yapabilirsiniz.


Xiaomi Mi Max 3 Kılıflar

Xiaomi Mi Max 3 Kılıflar